mutemet


Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

MEMUR MAAŞ HESAPLAMA ROBOTU 
Memur Maaş Hesaplama Robotu tüm kamu kurumlarında çalışan memurlar için hazırlanmıştır. Memur Maaş Hesaplama robotu ücretsiz olup tüm memurların kolayca kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır Sağ ve Sol hesaplama menülerinden seçim yaparak istediğiniz hesaplama robotuna giriş yapabilirsiniz.


 İş bu site ve site üyelerimize sormaksızın ve ihtara gerek olmaksızın değişiklik yapma,güncelleme,değiştirme,menü iptal etme,yayını durdurma,hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar. 

Kamu çalışanın robotu kullanım hatasından ya da robotta oluşabilecek teknik hatalardan ve güncelleme gecikmelerinden sitemiz hiç bir şekilde sorumlu değildir. Memur Maaş Hesaplama robotunun hiç bir yasal yükümlülüğü olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır. 

Kamu çalışanın kendi bordrosu ile robotun bordrosu tutmuyor ise memurhaberci.net açıklama yada bilgilendirme yapma zorunluluğu kesinlikle yoktur. Memur Maaş Hesaplama Robotunu kullanan ziyaretçilerimiz tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.
Memur Maaş Hesaplama Robotu içinde hangi hizmet sınıfları hesaplamaya dahil edilmiştir ?


sağlık hizmetleri sınıfıgenel idari hizmetler sınıfıemniyet hizmetleri sınıfıeğitim ve öğretim hizmetleri sınıfıteknik hizmetler sınıfı
din hizmetleri sınıfıyardımcı hizmetler sınıfıkamu işçilerisözleşmeli personelözel sözleşmeli taşeron


Adınız Soyadınız :
Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Çalıştığınız Kurum :
Ünvan :
Kullanmak istediğiniz Kullanıcı Adı :
Kullanmak istediğiniz Şifre:
Robotumuzu Facebookta paylaştınız mı ?:


Memur Maaş Hesaplama Robotu içindeki diğer hesaplama menülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


© 2015 Memurhaberci.com